• Dne 5. listopadu se uskutečnilo tradiční setkání s klienty v letovisku Studánka u Rychnova nad Kněžnou. V letošním roce se na pořádání této akce podílela také společnost IndiGO Group s.r.o. a EPSON. Nesmíme zapomenout ani na zaměstnance Hotelu Studánka, kteří nám připravili konferenční sál a zajistili občerstvení v průběhu semináře a také večerní raut.

    Toto setkání započala Ing. Daniela Burianová LL.M. prezentací zaměřenou na aktuální novinky ze světa daní a účetnictví. Před plánovaným coffee breakem naše klienty seznámil Ing. Martin Srazil ze společnosti EPSON s možnostmi úspornějšího tiskového řešení pro jejich kanceláře.

    Po krátké přestávce přišlo na řadu EET. Nejprve se slova ujala Ing. Veronika Záleská, která klienty stručně informovala o prvních krocích, které je čekají před spuštěním evidence tržeb. Na to navázal pan Pavel Brandejs ze společnosti IndiGO Group s.r.o., jenž klientům představil technickém vybavení využitelné pro evidenci tržeb.

    Ke konci semináře se opět ujala slova Ing. Daniela Burianová LL.M. s problematikou předávání firem.

    Po semináři následoval raut a soutěžní disciplíny na téma "Duchaření s ESOPem". Klienty čekalo mimo jiné lovení duchů, poznávání po hmatu a také stezka duchů.